Majte so sebou trpezlivosť

Myšlienka na tento deň.

Mám trpezlivosť so sebou aj so svojím životom. Vzdávam sa bojovania aj potreby mať všetko pod kontrolou a následne urýchľovať uskutočňovanie veci a udalostí. S pocitom šťastia prijímam vedomie, že zo všetkého, po čom túžim, sa môžem tešiť už teraz.


Každý deň sa učíte a rastiete, aj keď si to možno neuvedomujete. Až keď sa na prežité obdobie pozriete spätne, zistíte, ako do seba všetko zapadá, až potom pochopíte, čomu ste sa vtedy naučili vďaka lekciám, ktoré ste prežili a akým pre vás boli požehnaním.
Naši drahí, niekedy ste k sebe veľmi tvrdí. Prešli ste už veľký kus cesty a napriek tomu sa trestáte za to, že ste nedošli dosť ďaleko a nepostupujete dosť rýchlo.
Dnes vás preto vyzývame, aby ste mali trpezlivosť so sebou aj s priebehom vášho života. Všetko je načasované Bohom a podobne ako ruže rozvinú svoje okvetné lístky v ten správny okamih, aj váš život postupuje podľa dokonalého plánu.
Ak by ste chceli ružu donútiť rozkvitnúť skôr tým, že by ste jej kvet otvorili násilím veľmi rýchlo by zvädla.
Podobne je to aj s vašim životom. Čím väčšiu trpezlivosť máte so svojím procesom rastu, tým viac sa vaša energetická brána otvára dobru.
Odovzdajte nám všetky svoje úzkosti týkajúce sa času a dovoľte nám, aby sme vás zaniesli do prúdu večnosti, kde sa dejú čarovné veci.

 

 

Prevzaté z knihy Rady anjelov na každý deň

 

Viac anjelskych odkazov na našom webe tu.

 

FB stránka: Prítomný okamih