Nastavte svoje hodnoty

Myšlienka na tento deň

Beriem Život do svojich rúk a zvyšujem v ňom intenzitu dobra. Nastavujem hodnoty na harmóniu, hojnosť, dokonalé zdravie, láskyplné vzťahy, výborné príležitosti a na všetko ostatné, po čom túži moje srdce. Nechávam sa viesť a moja náruč je otvorená tak, aby mohla prijímať


 

Máte možnosť regulovať svoju energiu, nálady, financie a veľa iných oblastí svojho života. Obdobne ako regulujete teplotu v byte, v dome alebo v chladničke tým, že zmeníte  nastavenie, môžete to isté urobiť aj so sebou.

Predstavte si, že v sebe máte spínač, podobný regulácii teploty u vás doma, ktorý reguluje oblasť vášho života, ktorú chcete zlepšiť.

Ak si predstavíte, že nastavíte vyššie hodnoty (ako to robíte, keď chcete zvýšiť teplotu v miestnosti), odošlete tým do vesmíru dôležitý signál.

Pokiaľ nastavíte hodnoty vysoko, stanete sa pánom situácie vy. Rozhodnete, čo je prijateľné, a môžete tak neochvejne smerovať k svojmu cieľu. Priezračne čisté rozhodnutia prinášajú rýchlejší postup, než aký by vám bola schopná zabezpečiť akokoľvek vysoká finančná suma. Také rozhodnutia majú väčšiu hodnotu, ako vysokoškolský titul alebo akýkoľvek iný pozemský úspech.

Zreteľne si formulujte, čo chcete, aby vaše rozhodnutie bolo jasné, a potom nastavte tie najvyššie hodnoty tak, aby zodpovedali vášmu cieľu.

 

Nastavte svoje hodnoty

Prevzaté z knihy Rady anjelov na každý deň

 

Viac anjelskych odkazov na našom webe tu.

 

FB stránka: Prítomný okamih