Postupujte krok za krokom

Myšlienka na tento deň.

Jasne sa rozhodujem ohľadom toho čo chcem a viem, že splnenie môjho sna si zaslúžim. Môj cieľ je uskutočniteľný. Žiadam anjelov, aby mi pomohli zhmotniť to, po čom túžim. Vnímam ich vedenie a riadim sa ním. Postupujeme krok za krokom a otváram svoju náruč tomu, o čom snívam.


Máte krásne sny a plány a všetky sa vo chvíli, keď čítate tieto riadky stávajú skutočnosťou. Nedovoľte však, aby vás premohla vaša ctižiadosť. Vaše sny s ním sú celkom iste dosiahnuteľné, pokiaľ budeme na ich uskutočnení pracovať spoločne.

Dnes vás požiadame, aby ste urobili nasledujúce: Rozhodnite sa pre niečo, po čom skutočne túžite. Uverte, že si to zaslúžite. Uvedomte si, že uskutočnenie vášho želania je možné a dovoľte nám, aby sme vám pomohli. Potom sa riaďte našim vedením a dovoľte, aby k vám mohlo prísť to, čo je dobré. Pokiaľ to urobíte, povedieme vás spoľahlivo k činom, prostredníctvom ktorých sa vaše sny naplnia na materiálnej úrovni. Každé veľké úsilie pozostáva z viacerých malých krôčikov, preto sa teraz sústreďte na každý krok, ktorý vás priblíži k vášmu snu. My vám pomôžeme svojimi radami, ktoré budete prijímať vo forme silného pocitu istoty, vízie, myšlienky, vypočutých alebo prečítaných slov alebo iných znamení. Čím rýchlejšie sa začnete riadiť naším vedením, tým rýchlejšie sa splnia vaše sny.

 

 

 

Prevzaté z knihy Rady anjelov na každý deň

 

Viac anjelskych odkazov na našom webe tu.

 

FB stránka: Prítomný okamih