S láskou sa odpútajte od svojich túžob

Myšlienka na tento deň.

Bože a anjeli, vzdávam sa svojho sna, ktorým je ……………… (doplňte). Viete, že pre mňa táto túžba veľmi veľa znamená a že si želám, aby sa hneď teraz splnila, alebo aby sa splnila vo forme, ktorá prekoná moje očakávanie. Ďakujem, že mi poskytujete jasné vedenie a že mi pomáhate, aby sa môj sen mohol uskutočniť.


Ak sa vaše túžby nenapĺňajú tak rýchlo, ako by ste si želali. Položte si nasledujúce otázky:

  • Nesnažím sa až príliš dotiahnuť svoj cieľ?
  • Mám podvedomý strach, že sa moje sny nesplnia?
  • Lipne na svojej predstave, ako konkrétne by sa mali moje túžby naplniť?
  • Obviňuje za túto situáciu niekoho vrátane seba?

Ak odpoviete na akúkoľvek otázku, áno, znamená to, Že by ste sa mali od svojich túžob odpútať a odovzdať ich Bohu, nekonečnému zdroju všetkého. Pokiaľ svoje túžby jasne sformulujete a potom odovzdáte vesmíru, veľmi rýchlo sa naplnia. Dnes s Vami chceme pracovať na tom, aby ste sa vzdali svojich túžob. Niektorí ľudia si myslia, že vzdať sa niečoho zodpovedá stavu apatie a že ak sa niečoho vzdajú, znamená to, že už po tom netúžia. V skutočnosti je to práve naopak. Čím viac po niečom túžite, tým dôležitejšie je odovzdať svoj sen vesmíru. Inak vo vás môže vaša túžba vyvolať vlnu úzkosti, ktorá váš sen zbaví všetkej energie potrebnej na jeho uskutočnenie.
Dnes vám pomôžeme odpútať sa s láskou od svojich túžob. Ubezpečujeme vás, že nekonečná božia myseľ vám už v tomto okamihu dáva všetko, čo potrebujete, aj keď si to možno zatiaľ neuvedomujete.

 

Nastavte svoje hodnoty

Prevzaté z knihy Rady anjelov na každý deň

 

Viac anjelskych odkazov na našom webe tu.

 

FB stránka: Prítomný okamih