Vedzte, že sme stále s vami

Myšlienka na dnešný deň

Uvedomujem si, že som súčasťou tímu. Moji anjeli sú pripravení a ochotní pomôcť mi so všetkým, o čo ich požiadam. Môžem si ich zavolať a vďačne prijať ich pomoc.


Nikdy nie ste sami. A už vôbec nie vo chvíľach núdze. Sme neustále po vašom boku. Neprestávame vám posielať posilňujúcu a uzdravujúcu energiu. Čakáme, kedy nás požiadate o pomoc. Stačí, ak si na nás iba pomyslíte –  hoci Ien letmou myšlienkou – a sme okamžite pri vás.

Utíšte sa a načúvajte našim radám, ktoré k vám prilietajú na našich krídlach a napĺňajú vaše srdce, myseľ aj telo. Naše odkazy vždy hovoria o láske. Vidíme vás takých, akí skutočne ste, teda ako úžasné svetelné bytosti hodné lásky.

Vidíme riešenie všetkých vašich problémov a sme šťastní, keď vás môžeme sprevádzať ťažkými obdobiami života a viesť vás späť k svetlu. Pomôžeme vám, aby ste sa cítili dobre vo vzťahu k sebe samým aj k svojim skúsenostiam z minulosti. Môžeme vám pomôcť robiť rozhodnutia a hľadať odpovede.

Sme vaši anjeli. Milujeme vás bez podmienok a naveky. Aj teraz, keď čítate tieto slová, sme pri vás, pretože vás stále sprevádzame.

 

Prevzaté z knihy Rady anjelov na každý deň

 

Viac anjelskych odkazov na našom webe tu.

 

FB stránka: Prítomný okamih